Hestamannafélagið Drómi helppojen luokkien tulokset

Anneli Tiihonen
29.5.2011

 

Hestamannafélagið Drómi - Helpot luokat - 29 touko 2011
 
T5 Tölt - Preliminary Round
Final Result List

Qualification: Extra

 
                                                                                                                                                      
POS     #                 RIDER/HORSE                                                                                                                                    TOT
                                      JUDGE             A                 B                C                                                            SUB                              
 
A-Final
 
01      007        Anni Husu [SEN] / Vals frá Fellskoti                                                         4,77
                                      PREL               4,7 (1)         4,8 (1)        4,8 (1)                                                    
02      002        Venla Kiminki [JUN] / Dropí frá Heimi                                                      4,67
                                      PREL               4,7 (1)         4,5 (2)        4,8 (1)                                                    
03      017        Martta Uusitalo [JUN] / Skemir frá Nevala                                               3,53
                                      PREL               3,0 (4)         3,8 (3)        3,8 (3)                                                    
04      021        Timo Kaarakainen [SEN] / Dásemd frá Stokkseyr                                  3,17
                                      PREL               3,5 (3)         3,0 (5)        3,0 (5)                                                    
05      012        Annette Höglund [SEN] / Atla fra Södergård                                          3,03
                                      PREL               2,8 (6)         3,5 (4)        2,8 (7)                                                    
                                                                                                                                                                                                         
 
06      014        Johanna Isoranta [JUN] / Fluga frá Leysingjas                                       2,93
                                      PREL               2,8 (6)         3,0 (5)        3,0 (5)                                                    
07      010        Nicole Hiltunen [JUN] / Sólon frá Miðkoti                                                2,83
                                      PREL               2,5 (8)         2,5 (9)        3,5 (4)                                                    
08      001        Janita Tommiska [YR] / Trausti frá Sahala                                              2,77
                                      PREL               3,0 (4)         2,8 (7)        2,5 (9)                                                    
09      003        Pinja Närhi [SEN] / Bína Frá Samtúni                                                       2,70
                                      PREL               2,5 (8)         2,8 (7)        2,8 (7)                                                    
                                                                                                                                                                                                         
 
Tuomarit   A: Leila Salovaara, B: Lisa Olovsson, C: Anu Siivonen
 
Composed 29 toukokuu 2011 09:36:27
IceTest 1.1.680 - FEIF - International Federation of Icelandic Horse Associations - www.feif.org
                              

 

V5 Four Gait - Preliminary Round
Final Result List

Qualification: Extra

 
                                                                                                                                                      
POS     #                 RIDER/HORSE                                                                                                                                    TOT
                                      JUDGE             A                 B                C                                                            SUB                              
 
A-Final
 
01      009        Outi Aihkisalo [SEN] / Faró frá Steinsholti 2                                           5,20
                                      PREL               5,4 (1)         5,3 (1)        4,9 (5)                                                    
02      019        Katrianna Vahaniitty [YR] / Uno frá Vinkaergå                                        5,13
                                      PREL               5,4 (1)         5,0 (3)        5,0 (3)                                                    
03      020        Satu Hynninen [JUN] / Fokus fra Fagranesi                                            5,10
                                      PREL               4,9 (4)         5,1 (2)        5,3 (2)                                                    
04      021        Timo Kaarakainen [SEN] / Dásemd frá Stokkseyr                                  4,90
                                      PREL               5,0 (3)         3,9 (11)       5,8 (1)                                                    
05      002        Venla Kiminki [JUN] / Dropí frá Heimi                                                      4,77
                                      PREL               4,5 (9)         4,8 (4)        5,0 (3)                                                    
                                                                                                                                                                                                         
 
06      017        Martta Uusitalo [JUN] / Skemir frá Nevala                                               4,67
                                      PREL               4,9 (4)         4,8 (4)        4,3 (9)                                                    
07      013        Oona Karhu [JUN] / Blastur frá Gröf                                                        4,60
                                      PREL               4,4 (12)       4,6 (6)        4,8 (6)                                                    
08      001        Janita Tommiska [YR] / Trausti frá Sahala                                              4,40
                                      PREL               4,4 (12)       4,3 (7)        4,5 (7)                                                    
09      023        Tiina Hiltunen [SEN] / Hannibal från Heden                                            4,33
                                      PREL               4,6 (6)         4,0 (9)        4,4 (8)                                                    
10      018        Emma Järvelä [JUN] / Monsi frá Borharholi                                            4,23
                                      PREL               4,5 (9)         4,1 (8)        4,1 (10)                                                  
 
11      011        Desirée Alameri [JUN] / Mirra frá Saudárkróki                                       4,17
                                      PREL               4,6 (6)         4,0 (9)        3,9 (13)                                                  
12      004        Katja Nyström [SEN] / Svandís frá Strandarbak                                     4,07
                                      PREL               4,3 (14)       3,9 (11)       4,0 (11)                                                  
13      010        Nicole Hiltunen [JUN] / Sólon frá Miðkoti                                                4,00
                                      PREL               4,5 (9)         3,5 (16)       4,0 (11)                                                  
14      007        Anni Husu [SEN] / Vals frá Fellskoti                                                         3,93
                                      PREL               4,6 (6)         3,4 (18)       3,8 (17)                                                  
14      015        Stella Fältmarsch [JUN] / Vordís frá Åkernäs                                         3,93
                                      PREL               4,0 (15)       3,9 (11)       3,9 (13)                                                  
 
16      016        Essi Koskela [JUN] / Kolvidur frá Álfhólum                                            3,90
                                      PREL               4,0 (15)       3,8 (14)       3,9 (13)                                                  
17      005        Jade Koskinen [JUN] / Katla fra Gröf                                                       3,83
                                      PREL               4,0 (15)       3,6 (15)       3,9 (13)                                                  
18      003        Pinja Närhi [SEN] / Bína Frá Samtúni                                                       3,30
                                      PREL               3,1 (19)       3,5 (16)       3,3 (18)                                                  
19      014        Johanna Isoranta [JUN] / Fluga frá Leysingjas                                       3,00
                                      PREL               3,4 (18)       3,0 (19)       2,6 (19)                                                  
20      022        Minna Ristiniemi [SEN] / Sóllilja frá Hrólfss                                            2,57
                                      PREL               2,8 (20)       2,6 (20)       2,3 (20)                                                  
                                                                                                                                                                                                         
Tuomarit   A: Leila Salovaara, B: Lisa Olovsson, C: Anu Siivonen